Autoforvards Autoserviss Mūsu adrese - Pērnavas iela 86, Rīga

29 722 366

     

По-русски

Remontējam vieglos automobiļus
un mikroautobusus.

info@autoforvards.lv

Kompānija

Kontakti

                     
  Savirzes-sagāzuma
regulēšanaKatrs autobraucējs lieliski zina, cik būtiska nozīme ir tādam rādītājam, kā riteņu savirze-sagāzums. Korekta savirzes-sagāzuma noregulēšana, pirmām kārtām nosaka stabilitāti, un tātad, automobiļa vadāmību uz ceļa, kas ir viens no drošas un komfortablas vadīšanas pamatfaktoriem.

Riteņu savirzi-sagāzumu nepieciešams regulēt, ja parādās traucējumi ritošās daļas darbībā, kā arī pēc jebkura piekares elementa nomaiņas, piemēram: stūres stiepņa, lodveida balstu, piekares sviru, amortizatoru balstu, sailenbloku, atsperu utt. Katrā no šiem gadījumiem ieteicams vērsties pēc pakalpojuma pie speciālista, kurš ir spējīgs kvalitatīvi un ar augstu precizitāti noregulēt sagāzumu-savirzi, kas nodrošinās vadīšanas drošību, taupīgu degvielas patēriņu un dos iespēju pagarinat automobiļa riepu kalpošanas ilgumu. Minētā iemesla dēļ mūsdienīgam autoservisam ir jānodrošina kvalitatīva pakalpojuma sniegšana regulējot riteņu savirzi-sagāzumu.

Mūsu autoserviss piedāvā riteņu savirzes-sagāzuma regulēšanas pakalpojumu uz mūsdienīgas iekārtas par pieņemamu cenu. Pierakstīties uz savirzes-sagāzuma regulēšanu var pa telefonu vai e-pastu.

 

Jūsu rīcībā uzgaidāmā telpa ar iespēju vērot jūsu automobiļa remonta procesu.

 
  Ritošās daļas
remonts
  Bremžu sistēmas
remonts
  Jebkuras sarežģītības
metināšanas darbi
  Riepu montāža,
balansēšana
  Lukturu regulēšana
  Ģeneratoru un
starteru remonts
  Eļļas maiņa
  Auto kondicionieri
  Dzinēju remonts
  Akumulatora
pārbaude
     
                   
 

Jaunumi | Kompānija | Kontakti