Autoforvards Autoserviss Mūsu adrese - Pērnavas iela 86, Rīga

29 722 366

     

По-русски

Remontējam vieglos automobiļus
un mikroautobusus.

info@autoforvards.lv

Kompānija

Kontakti

                     
  Savirzes-sagāzuma
regulēšanaMūsu autoserviss veic starteru un ģeneratoru remontu uz īpaši precīza un mūsdienīga aprīkojuma, kas garantē augstu remonta kvalitāti.
Remontējam visu marku un izlaiduma gadu vieglo un kravas automobiļu ģeneratorus un starterus 12-24v. VALEO, BOSCH, DENSO, DELCO, DELPHI, MITSUBISHI, HITACHI, FORD, MAGNETI MARELLI u.c. tajā skaitā ģeneratorus ar datorizēto vadību COM/LIN, ģeneratorus ar ūdens dzesēšanu u.c.
AUDI, BMW, VOLVO, VOLKSWAGEN, FORD, TOYOTA, LEXUS, MAZDA, CHRYSLER, HONDA, MERCEDES, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, PORSCHE, ŠKODA, ALFA ROMEO, LAND ROVER, FIAT u.c.

Cik izmaksās tieši Jūsu startera vai ģeneratora remonts un vai mēs spēsim to izremontēt līdz šodienas vakaram - ir divi visbiežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem mēs nevaram atbildēt ne tāpēc, ka negribam, bet tāpēc, ka mēs nespējam veikt diagnostiku atstatus, neredzot pašu agregātu, nepatērējot noteiktu laiku tā izvērtēšanai un neizmantojot speciālās diagnostikas iekārtas. Mūsu autoservisā Jūs varēsiet veikt noņemtā startera vai ģeneratora diagnostiku BEZMAKSAS. Galīgā summa un laika termiņi būs noteikti tikai pēc diagnostikas.
Remonta atsaukuma gadījumā, agregāts tiek atdots klientam izjauktā veidā.

Remonta izmaksas pirms tam tiek saskanotas ar klientu. Uz visām mūsu uzstādītām jaunām rezerves daļām un veiktiem remontdarbiem attiecināma kvalitātes garantija. Parasti ģeneratoru un starteru remonts mūsu uzņēmumā tiek veikts 2-3 stundu laika, izņemot īpaši sarežģītus bojājumus.

Aicinām uz sadarbību autoservisus, noņemto agregātu paņemam un atvedam atpakaļ (Rīgā bez maksas).

 

Jūsu rīcībā uzgaidāmā telpa ar iespēju vērot jūsu automobiļa remonta procesu.

 
  Ritošās daļas
remonts
  Bremžu sistēmas
remonts
  Jebkuras sarežģītības
metināšanas darbi
  Riepu montāža,
balansēšana
  Lukturu regulēšana
  Ģeneratoru un
starteru remonts
  Eļļas maiņa
  Auto kondicionieri
  Dzinēju remonts
  Akumulatora
pārbaude
     
                   
 

Jaunumi | Kompānija | Kontakti